back

В області готуються до відзначення чергової річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій

17-04-2019 | 12:05

Питання підготовки та проведення в області цьогорічних заходів до Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні обговорили вчора, 16 квітня, під час тематичної наради, яку провела заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова.

Керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, відповідальні за проведення свята, поінформували про заплановані обласні заходи.

Зокрема, 8-9 травня у всіх населених пунктах Чернігівщини відбудуться меморіальні заходи, покладання квітів до пам’ятників, місць поховань загиблих захисників України.

Також до Дня пам’яті та примирення відбудеться зустріч керівництва області з ветеранами війни, жертвами нацистських переслідувань, представниками спілки воїнів-інтернаціоналістів, учасниками АТО/ООС.

Традиційно в навчальних закладах відбудуться уроки пам’яті та акція по виготовленню стилізованих маків.

Крім того, всі охочі зможуть оглянути в Чернігівському обласному молодіжному центрі виставку «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори». Інформаційно-просвітницькі стенди розповідають про українців, що були в’язнями німецьких концтаборів.

На завершення засідання Наталія Романова наголосила: потрібно докласти максимум зусиль, щоб поза увагою не залишився жоден ветеран Другої світової.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації