back

В Україні запрацювала інтерактивна мапа «Мережа автобусних маршрутів»

10-04-2019 | 14:12

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян вчора презентував інтерактивну мапу «Мережа автобусних маршрутів». Він зазначив, що Міністерство системно працює над розвитком ринку автобусних перевезень і створенням найкращих умов для перевізників і пасажирів:

Сьогодні ми презентуємо новий сервіс. Уперше в Україні запрацювала інтерактивна мапа «Мережа автобусних маршрутів». Сервіс враховує інтереси пасажирів, а також сприяє більш прозорій роботі перевізників. Наша мета, щоб подорожі були комфортними, і для цього ми будуємо нові дороги, переходимо в інтерактивні інструменти. Тепер будь-хто зможе чітко отримати інформацію, які компанії і за якими маршрутами працюють у кожному конкретному місті чи селі. Люди отримують змогу спокійно спланувати свою подорож.

При цьому очільник Міністерства зауважив, що, незважаючи на всі зусилля Міністерства інфраструктури та влади на місцях, усе ще близько 30-40% перевізників працюють у тіні. За його словами, створення інтерактивної мапи − це суттєвий крок уперед для детінізації українського ринку автобусних перевезень.

Щоб покращити ситуацію, важливо забезпечити прозорість роботи автоперевізників учасників, і цьому може сприяти сервіс «Мережа автобусних маршрутів». Це інтерактивний інструмент на основі відкритих даних, де можна отримати детальну інформацію щодо міжобласних та міжнародних автобусних маршрутів в Україні. Сервіс не тільки показує автобусні маршрути та розклад руху, а й детальну інформацію щодо перевізників: хто обслуговує маршрути, яким автопарком володіє перевізник, термін дії дозволу на перевезення.

Переглянути Інтерактивну мапу можна за посиланням

За інформацією Міністерства інфраструктури України