back

Голова обласної організації ветеранів України Анатолій Москаленко святкує 90-річчя

10-04-2019 | 12:20

На початку сьогоднішнього Пленуму Чернігівської обласної організації ветеранів України голови первинних, міських та районних ветеранських організацій вітали з ювілеєм свого незмінного (з 2003 року) керівника Анатолія Москаленка. Сьогодні учасник бойових дій Другої світової війни, воїн-інтернаціоналіст відзначає своє 90-річчя.

Міцного здоров’я та активного, насиченого цікавими подіями життя побажали Анатолію Івановичу заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова, перший заступник голови облради Валентин Мельничук та заступник Чернігівського міського голови Сергій Фесенко.

За вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді та з нагоди 90-річчя з дня народження Анатолію Москаленку вручили Почесну грамоту облдержадміністрації та облради.

Варто зазначити, що у свої 90 ювіляр бере активну участь у житті області. З питань соціального і правового захисту ветеранів він співпрацює з облдержадміністрацією та обласною радою, іншими структурами.

Загалом Анатолій Москаленко має більше 60 років загального і громадського трудового стажу, з яких 32 роки — військового. Зокрема, з 1951 по 1981 служив у Збройних Силах СРСР. Пройшов службовий шлях від рядового до полковника, від командира взводу до військового радника Збройних Сил Ефіопії.

Вражає і скарбничка нагород Анатолія Москаленка: 6 орденів (із них 4 — ордени України), 36 медалей, почесний знак Міністра оборони України «За сприяння Збройним Силам України», відзнака начальника Генштабу – Головнокомандувача ЗСУ «За заслуги перед Збройними Силами України», почесні грамоти Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Міністерства праці та соціальної політики, Державного комітету у справах ветеранів та інші.

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації