back

Олександр Мисник взяв участь у засіданні президії обласної ради

03-04-2019 | 17:02

Голова Чернігівської облдержадміністрації Олександр Мисник долучився до роботи президії обласної ради, на засіданні якої обговорили та узгодили порядок денний сімнадцятої сесії облради, яку скликають на завтра, 4 квітня.

На розгляд депутатів буде запропоновано понад 50 питань, які стосуються соціально-економічного розвитку області, внесення змін до чинних обласних цільових програм, діяльності комунальних підприємств та установ, визначення розмірів оплати оренди комунального майна, депутатські запити.

У ході засідання члени президії висловили та підтримали кілька ініціатив. Серед них — впровадження щорічної допомоги родинам загиблих учасників АТО/ООС у сумі п’ять тисяч гривень та збільшення щомісячної допомоги до 500 гривень.

Найжвавіше обговорення викликало питання погодження надання спеціального дозволу ТОВ «Сенд Індастрі» на видобування кварцових пісків родовища «Вершини» на Городнянщині. Інвестори, у разі отримання всіх необхідних дозволів, обіцяють протягом двох років збудувати потужне підприємство з виробництва скла, вклавши у це близько 250 мільйонів доларів США. За їх інформацією, все скло, яке використовується сьогодні в Україні, імпортоване, тож ринок збуту такої продукції тут величезний. Обговоривши питання, члени президії запропонували представникам компанії презентувати проект на завтрашньому сесійному засіданні та надати економічні аргументи та гарантії.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації