
Ріпкинську райдержадміністрацію відтепер очолює Геннадій Поляк. Відповідне розпорядження 22 березня підписав Президент України Петро Порошенко.
Сьогодні нового керівника представив активу району голова Чернігівської ОДА Олександр Мисник.
Одне з першочергових завдань для нового очільника РДА від керівництва держави та області – соціальний захист та підвищення якості життя людей, які проживають на Ріпкинщині.
Геннадій Поляк народився на Хмельниччині. Закінчив Інститут прикордонних військ України. З 1999 по 2007 рік служив у прикордонній службі України, у тому числі в Ріпкинському районі.
До призначення на посаду голови РДА Геннадій Поляк працював керівником державного підприємства «Дослідне господарство «Чернігівське» Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини
- На 24-й сесії обласної ради восьмого скликання розглянули понад 30 питань. Йшлося про управління спільним майном громад — оренду, передачу чи зміну користувачів.
- Сьогодні у Королівському музеї зброї Великої Британії (The Royal Armouries) відкрилася виставка «Історія однієї шаблі»,
- На сьогоднішньому «Діалозі влади та бізнесу» учасники онлайн-зустрічі обговорили питання, які хвилюють аграріїв Чернігівщини.
- У стінах Нацполіції говорили про працевлаштування та соціальну інтеграцію ветеранів війни серед підрозділів системи МВС, ЗСУ й органів місцевого самоврядування.
- Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
- Сьогодні перший заступник голови Чернігівської ОДА Костянтин Мегем провів робочу зустріч з представником міжнародної організації International Forum for Understanding (IFOUND) Леслі Сіммом.
- Сьогодні брифінг в медіацентрі ОВА був присвячений новим онлайн-послугам сервісного центру МВС для громадян.
- Пріоритетами роботи нового уряду України є збільшення власного виробництва зброї та внутрішнього економічного потенціалу, конкретніше наповнення політики героїв, упорядкування соціальної політики та новий рівень оборонної співпраці з ключовими партнерами.
- Першими збирати врожай почали аграрії Ніжинського, Прилуцького та Чернігівського районів.
- «Швидка» поїде на схід допомагати військовим 58 бригади у польових госпіталях.
- На сьогодні в Чернігівській області 14 закладів охорони здоров’я мають укладені договори з Національною службою здоров’я України за напрямком реабілітаційної допомоги.
- Сьогодні на координаційній зустрічі з партнерськими організаціями ООН, яка відбулася на базі Регіонального офісу міжнародного співробітництва, говорили про потреби та пріоритетні напрями діяльності.
- Відсутність українського паспорта, сертифікату про зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) чи національний мультипредметний тест (НМТ) не є перешкодою для вступу осіб з тимчасово окупованих територій (ТОТ) до закладів вищої освіти (ЗВО) України.
- Ключі від новеньких шкільних автобусів передали п’яти громадам: Крутівській, Лосинівській, Сухополовʼянській, Сосницькій
- У Чернігівському навчально-реабілітаційному центрі навчаються, виховуються та отримують корекційно-розвиткові послуги діти з різними порушеннями органів зору. Є й учні, які знаходяться на цілодобовому перебуванні.











































