back

В області триває обговорення проекту Концепції гуманітарного розвитку України до 2020 року

07-09-2012 | 16:48

З червня поточного року в країні триває громадське обговорення проекту Концепції гуманітарного розвитку України до 2020 року. Метою впровадження Концепції є реалізація цілісної політики гуманітарного розвитку держави, відповідної національним пріоритетам, завданням модернізації суспільства та загальноєвропейським демократичним настановам у процесі удосконалення суспільства шляхом його наближення до потреб людини у всіх сферах суспільного життя, створення умов для максимального розвитку національної культури, розкриття творчо-продуктивного потенціалу й самореалізації кожної особистості відповідно до її духовних і матеріальних потреб та інтересів.

Про те, як проходить обговорення проекту Концепції в Чернігівській області йшлося на засіданні робочої групи, яке 7 вересня провів заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко.

Як зазначали учасники наради, на виконання доручення Президента України в області розпочато роботу з обговорення цього проекту. Зокрема, з метою інформування широких кіл громадськості щодо змісту проекту Концепції затверджено план заходів. Відповідні положення проекту концепції обговорено в структурних підрозділах облдержадміністрації, райдержадміністрацій, міськвиконкомів, на засіданні Громадської ради при облдержадміністрації.

Усі пропозиції та зауваження, які були озвучені під час засідання робочої групи, будуть узагальнені та направлені до Адміністрації Президента. Але обговорення проекту Концепції гуманітарного розвитку України до 2020 року ще триває й усі бажаючі можуть надати свої зауваження та пропозиції до 20 вересня до управління з питань внутрішньої політики та зв`язків з громадськістю облдержадміністрації.


Управління у справах преси та
інформації облдержадміністрації