back

У Чернігівській ОДА привітали жіночий актив області

06-03-2019 | 17:00

Сьогодні в облдержадміністрації відбулася зустріч керівництва області з жіночою громадськістю напередодні Міжнародного жіночого дня. Багатодітних матерів, волонтерів, представниць органів влади та громадських організацій, галузей освіти, охорони здоров’я, культури, сільського господарства, правоохоронних органів, народних майстринь привітали голова Чернігівської облдержадміністрації Олександр Мисник та голова обласної ради Ігор Вдовенко.

Звертаючись до учасниць заходу, Олександр Мисник зазначив, що немає такої сфери діяльності, де б не працювали наші жінки. Це, в тому числі, військова справа, поліція, судові органи тощо. Сильні, вольові, мужні, активні та сміливі вони водночас залишаються берегинями домашнього вогнища, лагідними матусями, люблячими дружинами.

— Це світле свято — чудова нагода ще раз подякувати за вашу мудрість, життєдайну силу, духовну красу, щоденну підтримку та турботу. Нехай ваша енергія та наполегливість, відповідальність та набутий досвід допомагають втілювати добрі наміри, реалізовувати найсміливіші плани та проекти, досягати успішних результатів, здобувати нові перемоги заради добробуту своїх родин, розбудови громадянського суспільства та майбутнього всієї української держави! — звернувся до присутніх голова ОДА та вручив почесні відзнаки облдержадміністрації (додаток 1 і додаток 2).

Крім того, відповідно до Указу Президента України посвідчення до почесного звання «Мати-героїня» та нагрудний знак вручено:

ГЕЛЬВИХ Тетяні Іванівні — матері п’яти дітей, с. Ковтунівка Прилуцького району;

САМОФАЛ Тетяні Юріївні — матері п’яти дітей, с. Терешківка Ніжинського району;

ШЕСТАК Олені Федорівні — матері семи дітей, м. Городня.

 
Відеосюжет з урочистого заходу:

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації