back

У Чернігові відкрився XVII ярмарок «Що може жінка»

01-03-2019 | 17:18

 

У Чернігівському обласному молодіжному центрі сьогодні, 1 березня, зібралися понад 70 активних та креативних жінок з усієї Чернігівщини — представниці різних напрямів діяльності. Усі вони — учасниці традиційного ярмарку «Що може жінка». Захід проводиться у рамках реалізації обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017–2020 роки.

 

Олександра Хомик, директор Департаменту економічного розвитку ОДА: «Мені дуже приємно, що інтерес до нашого заходу не зникає. Кожного року збільшується кількість як самих учасників, так і відвідувачів. Тут можна презентувати свою діяльність, обмінятися досвідом. До речі, вперше участь у ярмарку беруть представники шести об’єднаних територіальних громад області.

Усі присутні — це жінки, які успішно реалізували себе чи не в кожній сфері діяльності. В тому числі і в підприємництві. Поповнити їх ряди можна, зокрема, скориставшись можливостями обласної програми, яка передбачає фінансово-кредитну підтримку малого та середнього бізнесу».

Ірина Дорожкіна, голова ГО «Спілка жінок Чернігівщини»: «Організовуючи цей захід, кожна з нас вклала частинку своєї душі. Уже 17-й рік поспіль маємо чудову можливість підтримати жінок-виробників, підприємниць, майстринь. Можу із впевненістю сказати: нам є ким пишатися. Втім, маємо пам’ятати, що за успішними прикладами стоїть наполеглива праця».

Ярмарок триватиме три дні — 1-3 березня, упродовж яких заплановані презентації жіночого бізнесу, інформаційні заходи обласного центру зайнятості, показ мод, творчі майстер-класи для всієї родини (з рукоділля, перукарського та кондитерського мистецтва, візажу, флористики тощо), різноманітні конкурси.

 Ніна Лемеш, директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА: «Сучасні жінки — не тільки берегині домашнього вогнища, а й ініціатори змін у суспільстві, лідери. Подібний захід — привід вкотре про це нагадати. Переконана, що своїми прикладами ви зруйнуєте всі стереотипи, в тому числі й у питаннях гендерної рівності».

Нагадаємо, цьогорічна родзинка — воркшопи (тренінги, зустрічі із цікавими жінками та інше).

Завтра відбудеться урочиста церемонія нагородження лауреатів конкурсу «Чернігівський туристичний сувенір». Цього ж дня оголосять переможців конкурсу дитячих малюнків «Жінка-Весна!».

Чернігівці та гості міста можуть оглянути та придбати роботи майстринь з усієї області: картини, вишивку, вироби зі шкіри, прикраси з бісеру та полімерної глини, органічні продукти, натуральні солодощі власного виробництва, авторські трав’яні чаї, природні засоби для краси і здоров’я та багато іншого.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації