back

«Актуальні питання управлінської діяльності, запровадження нового законодавства про державну службу»

06-09-2012 | 08:21

5 вересня в центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів розпочався другий етап постійнодіючого тематичного семінару «Актуальні питання управлінської діяльності, запровадження нового законодавства про державну службу».

Він призначений для керівників апаратів райдержадміністрацій, керуючих справами, секретарів виконавчих комітетів Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької міських рад. Семінар присвячений питанням реформування та модернізації державної служби, насамперед шляхом імплементації нових підзаконних нормативних актів Кабінету Міністрів України та Нацдержслужби України.

У відкритті навчання взяв участь заступник голови - керівник апарату обласної державної адміністрації Микола Стрілець.

Розповідаючи про виконавчу владу як складову державного управління та критерії її ефективності, Микола Стрілець відзначив необхідність забезпечення належного професійного рівня керівника та чіткого усвідомлення поставлених завдань, насамперед стовно модернізації державної служби.

Під час семінару увага слухачів звертатиметься на такі питання: дисциплінарна відповідальність державних службовців, зміни у системі оплати праці, складові соціального захисту та методів стимулювання; порядку обчислення стажу державної служби; порядку ведення та зберігання особових справ державних службовців; порядку оцінювання результатів службової діяльності; питання присвоєння рангів та визначення співвідношень між рангами державних службовців і рангами посадових осіб місцевого самоврядування та іншими спеціальними званнями; затвердження Типового порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби та деякі інші. Також розглядатимуться практичні аспекти розробки профілів професійної компетентності посад державної служби.