back

Президент про майбутній розвиток держави: Українець отримає повагу до себе, достойну зарплату та гарантовану безпеку

01-03-2019 | 08:00

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з місцевими мешканцями міста Олександрія на Кіровоградщині розповів, яким бачить майбутній розвиток України.

«Що отримає країна в наступні п’ять років? Безпека – це сильна армія. Достойне поважне місце на міжнародній арені і ми зробили перші важливі кроки в цьому напрямку. Мільярди  інвестицій, мільйони нових робочих місць, інклюзія, ліквідація розриву між багатими і бідними шляхом підвищення рівня оплати праці», - назвав основні напрямки розвитку України Глава держави.

Петро Порошенко також зауважив, що за найближчі п’ять Кіровоградщина також має досягти значного розвитку, зокрема і завдяки розвитку об’єднаних територіальних громад, які можуть стати новими точками росту на карті області.  За його словами, область має отримати агрологістичний центр, який значно підвищить продуктивність сільської праці. Крім того, має значно покращитись ситуація із залізничним сполученням. «Наголошую, область отримає якісний аеропорт», - сказав він.

Це те, чого можна досягти і в більшості обласних центрів, додав Президент. «Громадський транспорт, міжнародні брендові готелі, науково-індустріальні парки. Місто отримає якісні дороги, сучасне виробництво, мультифункціональні лікарні, нові школи, сучасні освітні ІТ-центри», - зауважив він.

Крім того, за словами Президента, в кожній ОТГ повинно бути вирішено питання з водозабезпеченням, ремонтом або будівництвом доріг. Також важливим проектом для розвитку громади він назвав «Дім фермера», де кожен фермер зможе отримати необхідну консультацію та інформацію. В громадах мають запрацювати центри надання адміністративних послуг.

«Це все абсолютно реально зробити. Що отримає людина? Людина отримає гідність і повагу до себе. Відкриє можливості для підприємництва, або високу зарплату, якщо вона буде йти на роботу. Отримає гарантовану безпеку для кожної родини. Доступ до сучасної інтерактивної освіти, якісний громадський транспорт, адекватний соціальний пакет, доступ до якісної медицини і достойну пенсію», - переконаний Президент.

Прес-служба Президента України