У Канаді паралімпієць Дмитро Суярко зібрав повний комплект нагород

25-02-2019 | 16:42

«Золото», два «срібла» та «бронзу» виборов спортсмен із Чернігівщини Дмитро Суярко на чемпіонаті світу із зимових видів спорту (УОРА, вади зору, ІІ ранг). Змагання стартували 8 лютого у канадському місті Прінс-Джордж.

Першу нагороду — срібну медаль — вихованець регіонального центру з фізичної культури та спорту "Інваспорт" отримав 17 лютого за перемогу в лижних гонках на дистанції 10 кілометрів вільним стилем. А вже 19 лютого на дистанції 1600 метрів вільним стилем у спринтерській гонці лижник-паралімпієць зі спортсменом-лідером Василем Потапенком завоювали «бронзу». Опісля — знову «срібло» в спринтерській гонці з біатлону.

Найприємнішу перемогу — першість у лижній естафеті чемпіонату світу — Василь Суярко з Василем Потапенком вибороли 23 лютого.

Варто зазначити, що Дмитро Суярко — переможець Етапу Кубку світу 2017 року в Кореї, неодноразовий призер етапів Кубку світу та чемпіонатів України, дебютант ХІІ зимових Паралімпійських ігор, Майстер спорту України.

Наставники спортсмена — заслужені тренери України Володимир Сторожок та Андрій Литвинець.