back

Культурний десант з Чернігівщини привітав військових та жителів прифронтового Торецька

18-01-2019 | 11:17

Святкову концертну програму днями подарував Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм бійцям 13 окремого мотопіхотного батальйону 58 окремої мотопіхотної бригади (військова частини А4427) та жителям міста Торецьк на Донеччині.

Артисти привітали глядачів із різдвяно-новорічними святами та виконали твори сучасних українських композиторів і поетів.

Культурно-мистецький захід ініціювала громадська організація «Спілка 13-го БТРО» за підтримки Чернігівської обласної державної адміністрації.

Публіка тепло зустріла чернігівських артистів. Своїми враженнями поділилася місцева торецька волонтерка Галина Студенникова на власній сторінці в соціальній мережі:

– У Торецьку погода зимова, дороги заметені снігом, а настрій, як там не є, найтепліший. Концерт Чернігівської філармонії змінив погоду в наших серцях. Колорит, дух нації відповідає настрою міста і його захисникам. Донбас говорить: СЛАВА УКРАЇНІ!

Крім того, за внесок у культурний розвиток міста концертний колектив Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм відзначний Подякою військово-цивільної адміністрації м. Торецьк, а також грамотою командування військової частини А4427 за підтримку українських воїнів-захисників та співпрацю у відновленні миру і стабільності в країні.

Подібні акції для жителів Сходу України та бійців військових частин Чернігівщина проводить не вперше. Торік з гастрольними турами творчі колективи філармонійного центру, Ніжинського академічного українського драматичного театру ім. Ю.Коцюбинського та Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка відвідали Краматорськ, Покровськ, Маріуполь, Волноваху, Сартану, Мар’їнку та Сєверодонецьк. До дня захисника України з концертною програмою для українських військових на Донеччині і Луганщині перебував лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка, Народний артист України, артист обласного філармонійного центру, кобзар-лірник Василь Нечепа.

Читати також: Різдвяна радість для сотень дітей прифронтової зони Донбасу

 

За інформацією Департаменту культури і туризму,
національностей
та релігій Чернігівської облдержадміністрації