back

У селі Довжик Чернігівського району відкрито першу чергу молочно-товарного комплексу

23-08-2012 | 16:43

23 серпня перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко, голова обласної ради Анатолій Мельник взяли участь у відкритті першої черги молочно-товарного комплексу приватного акціонерного товариства «Чернігівське головне підприємство по племінній справі в тваринництві» в селі Довжик Чернігівського району.

У заході також взяли участь народний депутат України Михайло Чечетов, заступник голови облдержадміністрації Олександр Шанойло, начальник головного управління агропромислового розвитку Анатолій Максак, керівництво Чернігівського району.

Вітаючи усіх присутніх з цією визначною подією, перший заступник голови облдержадміністрації зокрема зазначив, що заходи, які реалізуються в агропромисловому комплексі області на виконання завдань Президента України та Уряду, спрямовані на досягнення нової якості розвитку виробничих та соціальних відносин на селі, а в кінцевому результаті – до поліпшення якості життя кожного сільського мешканця.

Відкриття таких комплексів, за словами Станіслава Прокопенка, переконливо підтверджує, що тваринницька галузь Чернігівщини активно розвивається і модернізується.

«Ми посідаємо друге місце в Україні за кількістю великої рогатої худоби по сільгосппідприємствах. Кожний четвертий доїльний зал, що будується в країні, знаходиться в нашій області», - наголосив перший заступник голови облдержадміністрації.

В регіоні вже працюють 32 сучасних доїльних зали. І, як зазначив Станіслав Прокопенко, у найближчі чотири роки на Чернігівщині має запрацювати понад 60 нових молочних комплексів, обладнаних доїльними залами.

Від імені голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка Станіслав Прокопенко вручив Почесну грамоту облдержадміністрації голові спостережної ради ПрАТ «Чернігівське головне підприємство по племінній справі в тваринництві» Віктору Ланьку.

З вітальними словами до присутніх також звернулися голова обласної ради Анатолій Мельник та народний депутат України Михайло Чечетов.

Після урочистого перерізання стрічки гості оглянули молочно-товарний комплекс.Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації