back

Олександр Мисник призначив чотирьох радників

12-12-2018 | 17:40

Голова Чернігівської облдержадміністрації Олександр Мисник сьогодні, 12 грудня, підписав розпорядження про призначення своїх радників: Світлани Здор, Олександра Мезенцева, Ігоря Бизгана та Михайла Мальця. Всі будуть працювати на громадських засадах.

Світлана Здор – голова Чернігівського підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Об’єднання добровольців», керівник Центру допомоги учасникам АТО в Чернігівській області, волонтер.

Олександр Мезенцев – заступник керівника громадської організації «Центр тактичного навчання СОТА» та один із його засновників. Учасники Центру брали участь у бойових діях на сході України як бійці та волонтери. Один з напрямків їх роботи – організація безкоштовних тактичних навчань.

Ігор Бизган – учасник бойових дій у зоні антитерористичної операції (операції об’єднаних сил). Проходив службу на посаді заступника командира батальйону з озброєння – начальника технічної частини. Нині очолює Чернігівську обласну організацію «Товариство сприяння обороні України».

Михайло Малець – учасник бойових дій у зоні антитерористичної операції (операції об’єднаних сил).

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації