back

До уваги водіїв! На Чернігівщині погіршення погодних умов

10-12-2018 | 08:44

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області попереджає водіїв про погіршення погодних умов з 8 грудня, що можуть стати причиною ускладнення ситуації на шляхах. За прогнозами Укргідрометцентру, в області очікується мокрий сніг та дощ. Фіксуватиметься перехід температурних показників через 0 (то плюсова температура, то мінусова), що є причиною ожеледиці.

Вкотре звертаємо увагу водіїв та пішоходів на необхідність дотримання Правил безпеки дорожнього руху. Особливо актуальну це з приходом зими, коли світловий день значно коротшає, а видимість на дорозі ускладнює сніг, дощ та туман.

Погодні умови впливають на стан покриття, тому як ніколи, постає питання дотримання безпечної швидкості, дистанції руху та маневрування. 

Пам'ятайте, перше правило зимової їзди – повільно та обережно. Закликаємо водіїв до обов’язково використання зимової гуми та пристроїв проти ковзання на колесах. Автотранспорт має бути укомплектований тросами та лопатами. Пішоходів просимо носити світловідбиваючі елементи на взутті та одязі.

У випадку різкого погіршення погодних умов  із високою ймовірністю утворення транспортних заторів, водії та перевізники можуть перечекати зимову негоду на  майданчиках відстою або об’єктах дорожнього сервісу, не наражаючи себе та інших користувачів доріг на небезпеку. Їх перелік можна знайти за посиланням.

На час негоди дорожні служби знаходитимуться в режимі цілодобового чергування. На замовлення Служби автомобільних доріг у Чернігівській області роботи з зимового утримання автошляхів державного значення виконує  ДП «Чернігівський облавтодор». Для забезпечення безаварійного руху транспорту на автодорогах області покриття автошляхів розчищається технікою та обробляється  протиожеледними сумішами. 

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на автомобільних дорогах області та надання інформації про стан проїзду працює цілодобово гаряча лінія Служби автомобільних доріг за телефонами: 

Служба автомобільних доріг
У Чернігівській області