back

Вітання тим, хто реагує на суспільні виклики і біль окремої людини

05-12-2018 | 17:24

Тут нема вікового цензу, розподілу за статтю, місцем роботи чи інтересами. Головне, що треба мати, — відкриту душу і бажання допомогти. Сьогодні Чернігівщина, як і вся світова спільнота, висловлює вдячність та шану волонтерам.

Урочистості з нагоди свята відбулися в Чернігівському обласному молодіжному центрі. До вітань приєднався голова облдержадміністрації Олександр Мисник та вручив волонтерам почесні відзнаки ОДА.

 

Олександр Мисник, голова Чернігівської облдержадміністрації: Дякую за ту титанічну працю, що йде від серця. Ви завжди там, де потрібна допомога. А 2013-2014 роки — час, коли волонтери отримали новий виклик, який з честю прийняли і гідно протидіють йому досі. Адже, коли ми єдині — ми непереможні.

Уже п’ятий рік пліч-о-пліч волонтери йдуть з нашими захисниками на сході країни. Особливий уклін усім волонтерським родинам, які втратили своїх близьких.

 

 

Олександр Булах, старший офіцер відділу військово-цивільного співробітництва оперативного командування «Північ», майор: Я з особистого військового досвіду знаю, наскільки значимий пласт роботи ви, волонтери, взяли на себе. Робите просто тому, що так треба. Я впевнений, що лише великі люди здатні на такі великі вчинки.

 

 

Тетяна Лепявко, волонтер Єдиного волонтерського центру: Волонтери ніколи не хотіли і не хочуть бути в опозиції до влади. Ми маємо єдину мету — відновлення миру в усій Україні. Я переконана: коли кожен з нас перейматиметься ситуацією до глибини своєї кишені, то досягнення цілі неминуче близько.

 

 

Варто зазначити, що перед урочистостями у молодіжному центрі волонтери презентували свої організації, адже робота тут знайдеться кожному.

Творчі колективи подарували учасникам заходу художні номери.

За високу громадянську свідомість, активну благодійну і гуманістичну діяльність та з нагоди Міжнародного дня волонтера: 

Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено:

АНТІШКА
Анатолія Федоровича

- методиста Чернігівського міського Центру туристично-оздоровчої та виховної роботи з дітьми й молоддю.

Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:

БОРОВИХ
Ользі Сергіївні

- волонтеру громадської організації «Кримська громада», м. Чернігів;

ГАЛЬПЕРИНУ
Сергію Миколайовичу

- волонтеру та члену швидкого реагування Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України;

ГИЦІ
Ярославу Петровичу
(протоієрею Ярославу)

- капелану, настоятелю Вознесенської церкви Чернігівської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату, смт Козелець.

ЗАЙЦЮ
Євгену Олександровичу

- студенту Навчально-наукового Інституту історії, етнології та правознавства ім. О.М. Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка, волонтеру та члену швидкого реагування Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України;

ЛЕПЯВКО
Тетяні Миколаївні

- волонтеру Єдиного волонтерського центру, м. Чернігів;

ОРДІ
Євгену Тимофійовичу
(протоієрею Євгену)

- капелану, благочинному церков Чернігівського району Чернігівської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату, священнослужителю Катерининської церкви, м. Чернігів;

РИЖКОВІЙ
Тетяні Миколаївні

- волонтеру громадської організації «Кримська громада», м. Чернігів;

ТРЕТЬЯК
Ользі Миколаївні

- волонтеру Єдиного волонтерського центру, м. Чернігів;

ХАРЧЕНКУ
Олексію Геннадійовичу

- волонтеру та члену швидкого реагування Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації