back

Чернігівська та Харківська області: співпраця в галузі культури, туризму та охорони культурної спадщини

01-11-2018 | 14:23

Представники туристичної сфери та працівники музейних закладів Харківської області вчора, 31 жовтня, завітали на Чернігівщину. Тут вони спілкувалися зі своїми колегами, обмінювалися досвідом та планували подальшу взаємодію.

Директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА Олександр Левочко та начальник Управління культури і туризму Харківської ОДА Олег Яцина підписали Угоду про співробітництво у галузях культури, туризму та охорони культурної спадщини між профільними структурними підрозділами облдержадміністрацій двох областей.

Документом передбачено налагодження прямих контактів між закладами культури та представниками туристичної галузі, надання взаємної допомоги в організації презентаційних та культурно-мистецьких заходів тощо.

За словами Олександра Левочка, поглиблення співробітництва між областями України дає можливість об’єднати зусилля для створення та реалізації спільних проектів, збереження культурної спадщини, популяризації туристичного потенціалу, розвитку в’їзного та внутрішнього туризму.

Також у рамках візиту гості ознайомилися з туристичним об’єктами Чернігова, Качанівки та Батурина.

 

 

За інформацією Департаменту культури і туризму,
національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації