back

Увага! В осінньо-зимовий період зростає загроза виникнення пожеж

30-10-2018 | 14:45

З настанням опалювального періоду спостерігається різке збільшення кількості пожеж у житловому секторі. Це, зазвичай, відбувається через використання несправних обігрівачів, перевантаження електрогосподарства, недотримання правил при пічному опаленні тощо.

У ДСНС наголошують на необхідності неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки, розповідати дітям про небезпеку, яку приховує в собі вогонь.

Рятувальники переконані: можна запобігти практично кожній пожежі. Для цього слід обов'язково обговорити в родині не лише заходи щодо її попередження, а й порядок дій у разі виникнення: спосіб виклику пожежно-рятувальної служби «101», евакуації дітей, гасіння пожежі на початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення.

До уваги населення! Дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань.

Не залишайте малолітніх дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися сірниками.

Слідкуйте за станом та справністю електромережі.

Не паліть у ліжку.

У разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі тощо.

Намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.

Подбайте про захист помешкання при користуванні пічним або газовим опаленням.

При виникнені пожежі необхідно негайно викликати вогнеборців за номером 101, адже кожна хвилина має вирішальне значення!

Пам'ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

 

За інформацією Управління Державної служби
з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області