back

Представники облдержадміністрації та прокуратури області домовилися спільно захищати державну власність на землю

25-10-2018 | 12:28

Як ефективніше взаємодіяти в процесі забезпечення повноважень облдержадміністрації у сфері земельних відносин – радилися учасники зустрічі, яка відбулася вчора, 24 жовтня, в Чернігівській ОДА.

В обговоренні взяли участь керівники і фахівці юридичного відділу апарату облдержадміністрації, Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА, а також представники прокуратури області.

Серед прийнятих рішень – надання органам прокуратури інформації про договори оренди землі та водних об’єктів, строк дії яких закінчився або дія яких була припинена за угодою сторін. Це необхідно для детального аналізу та встановлення фактичного припинення використання орендованих об’єктів.

Організацію позовно-претензійної роботи у разі виникнення проблемних питань при внесенні змін до договорів оренди земель чи припиненні таких договорів через їх невиконання забезпечуватиме юридична служба облдержадміністрації. Відповідна інформація надаватиметься прокуратурі області.

Крім того, органи прокуратури продовжуватимуть практику представництва інтересів держави. При цьому, учасники наради домовилися про спільне вивчення та обговорення наявної доказової бази при поданні позовів в інтересах держави в особі обласної державної адміністрації як прокуратурою області, так і місцевими прокуратурами.

За результатами обговорення визначено послідовність спільних дій під час підготовки позовних заяв органами прокуратури, які заявляються в інтересах держави в особі Чернігівської ОДА, узгоджено процес обміну інформацією при виявленні порушень земельного законодавства.

 

За інформацією юридичного відділу апарату Чернігівської облдержадміністрації