back

Ічнянщина: на арсеналі спокійно. Відновлювальні роботи тривають

24-10-2018 | 11:09

Як повідомили в оперативному штабі з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на Ічнянщині, упродовж останньої доби на території 6 арсеналу зберігання боєприпасів вибухи не зафіксовані.

Продовжує працювати наземна розвідка, 2 пожежно-рятувальні розрахунки на автоцистернах. Авіація ДСНС перебуває в готовності до дій за призначенням, проте декілька днів уже не залучалася до гасіння осередків пожеж.

Піротехнічні підрозділи минулої доби вилучили 2261 вибухонебезпечний предмет.

Для забезпечення публічного порядку в постраждалих населених пунктах чергують 4 спільні автомобільні патрулі Національної поліції та Національної гвардії.

У пунктах евакуації (двох медичних закладах Ічні й Парафіївки та Крупичпільскому територіальному центрі соціального обслуговування) перебувають 52 дорослих та четверо дітей.

У населених пунктах Ічнянщини продовжують працювати ремонтні бригади. Вже відновлені 145 будівель (в Ічнянському районі: в Ічні – 38, Августівці – 28, Дружбі – 20, Дзюбівці – 17, Воронівці – 13, Лучківці – 4, Монастирищі, Іржавці та Тишківці – по 3, Грабові та Хаєнках – по 2, Бурімці, Ольшані, Гмирянці, Городні, Гужівці, Заудайці, Коршаках та Сезьках – по 1; у Прилуцькому районі: в Колісниках – 2, Обичеві та Лісових Сорочинцях – по 1).

На благодійний рахунок надійшло понад 139 тисяч гривень.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
Чернігівської облдержадміністрації
за інформацією Департаменту з питань цивільного захисту
та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації