back

У трьох районах Чернігівщини ліквідовують пожежі

23-10-2018 | 10:59

На Чернігівщині упродовж останніх декількох днів тривають заходи з ліквідації окремих осередків горіння торфу у Сновському, Корюківському та Козелецькому районах.

Як повідомили в Управлінні ДСНС у Чернігівській області, упродовж минулої доби остаточно ліквідовано горіння торфу біля Сновська та Наумівки Корюківського району. Також припинені пожежі на осередках загорянь на загальній площі майже 2 гектари поблизу сіл Займище та Заріччя Сновського району та села Данівка на Козелеччині.

На гасіння залучено 130 осіб та 48 одиниць спеціальної та допоміжної техніки. Окрім рятувальників, органами влади на місцях залучено 8 співробітників та 4 трактори з ємностями для підвозу води на цілі пожежогасіння та плугами для створення мінералізованих смуг.

Як тривали роботи на Сновщині, вчора особисто перевірила виконуюча обов’язки голови Чернігівської облдержадміністрації Юлія Свириденко. Вона долучилася до роботи оперативного штабу з ліквідації пожеж.

Очільниця області акцентувала, що керівництво району та ОТГ повинні забезпечити цілодобовий моніторинг ситуації в місцях займання, а Нацполіція – патрулювання з метою запобігання підпалів сухої трави. Також Холминський лісгосп має виділити спеціальну техніку для обвалування та створення меліоративних смуг навколо небезпечних ділянок.

Наразі ліквідація загорянь продовжується.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
за інформацією Управління ДСНС України у Чернігівській області