back

У 10 постраждалих селах на Ічнянщині відновили 39 будівель

18-10-2018 | 10:19

В Августівці відремонтовано 17 об’єктів, Воронівці – 8, Іржавці, Тишківці та Монастирищі – по 3, Хаєнках, Гужівці, Городні, Бурімці, Грабові – по 1.

Про це повідомили під час чергового засідання оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, яке провели сьогодні виконуюча обов’язки голови Чернігівської облдержадміністрації Юлія Свириденко та заступник голови ОДА Сергій Сергієнко. Участь у засіданні взяв заступник директора Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України Василь Сніцар.

Наразі на постраждалій території обстежено 8787 будівель (90,4%). Нових пошкоджених об’єктів не виявлено. Як повідомлялося раніше, визначені зруйнованими 4 будинки в селі Августівка, пошкодженими – 113 будинків, квартир та інших капітальних споруд у 20 населених пунктах.

Об'єкти життєзабезпечення Ічнянського району (електропостачання, стаціонарний телефонний зв'язок, водопостачання та водовідведення, газопостачання) працюють у штатному режимі.

У двох медичних закладах місті Ічня та селища Парафіївка, а також у Крупичпільскому територіальному центрі соціального обслуговування залишаються 78 осіб, з них 11 дітей.

У населених пунктах продовжують постійно працювати 15 спільних патрулів Нацполіції та Нацгвардії. Діють 4 пости на основних під’їзних шляхах до зони надзвичайної ситуації.

Авіація ДСНС знаходиться в постійній готовності до дій за призначенням, 17 жовтня до робіт не залучалася. Чергували 7 пожежно-рятувальних розрахунків для забезпечення оперативного реагування на можливі пожежі, упродовж минулої доби залучалися на гасіння пожежі настилу в лісі на загальній площі 0,3 гектара поблизу селища Дружба. Всього з початку робіт ліквідовано 25 пожеж (1 – на об'єкті, 9 – у житловому секторі, 15 – настилу в лісі).

На місці події продовжують виконувати завдання з очищення території від вибухонебезпечних предметів піротехнічні підрозділи ДСНС. За минулу добу відпрацьовано 5 заявок, вилучено 1352 ВНП.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
за інформацією Департаменту з питань цивільного захисту
та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації