back

Ічнянщина: роботи на постраждалій території продовжуються

14-10-2018 | 16:51

Авіація ДСНС продовжує проводити авіаційну розвідку технічної території арсеналу, здійснює скиди води (за сьогодні 48 тон).

Піротехнічними підрозділами відпрацьовано ще 7 заявок.

Робочими групами продовжується проведення комісійних обстежень житлових будинків, споруд, об’єктів соціальної сфери та життєзабезпечення. Наразі перевірено 3529 об'єктів (дещо більше третини).

Про це доповіли представники відповідних служб на черговому засіданні оперативного штабу, яке провели виконуюча обов’язків голови Чернігівської ОДА Юлія Свириденко та заступник голови ОДА Сергій Сергієнко.

Для забезпечення публічного порядку у населених пунктах, що входять до 16-кілометрової зони ураження, постійно триває патрулювання працівниками Нацполіції та Національної гвардії. Діють 4 пости на основних під’їзних шляхах до зони надзвичайної ситуації.

У двох медичних закладах у місті Прилуки та селищі Парафіївка залишається 91 евакуйована особа, у тому числі одна дитина.

Об'єкти життєзабезпечення (електропостачання, стаціонарний телефонний зв'язок, водопостачання та водовідведення) Ічнянського району працюють у штатному режимі.

Залишаються відключеними від газопостачання 3737 абонентів у 8 населених пунктах (м. Ічня, селах Гмирянка, Іржавець, Гужівка, Рожнівка, Крупичполе, Бурімка, Максимівка). Проводяться роботи по підключенню цих населених пунктів, для чого залучено 73 фахівці та 13 одиниць техніки від структурних підрозділів ПАТ «Чернігівгаз».

Нагадаємо, що цілодобово працює «Гаряча лінія» за номерами (046) 2-678-274, (046) 2-676-003.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
за інформацією Департаменту з питань цивільного захисту
та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації