back

Віктор Геращенко провів нараду з питань реалізації в області інвестиційних проектів

08-08-2012 | 12:04

8 серпня заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко провів робочу нараду з питань реалізації в області інвестиційних проектів.

Відкриваючи засідання Віктор Геращенко відзначив, що з метою впровадження енергозберігаючих технологій на теренах Чернігівщини вже будуються 13 котелень з використанням сучасного твердопаливного обладнання, які обслуговуватимуть об’єкти соціальної сфери області.

Учасники наради розглянули та обговорили анотації проектів ТОВ «Зелена Енергія Т» з будівництва котелень для установ бюджетної сфери Бобровицького, Городянського та Козелецького районів, що працюватимуть на альтернативних видах палива, зокрема, фрезерному торфі, запаси якого в області складають 12% загальнодержавних.

За результатами наради готується відповідне протокольне рішення, яким рекомендовано районним державним адміністраціям опрацювати питання технічно-економічного обґрунтування, тарифної політики та інвестиційної складової для реалізації проектів.Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації