back

Юлія Свириденко: Використовуйте можливості європейських програм

01-10-2018 | 17:25

Активні, креативні, амбітні: саме таких молодих людей об’єднує мережа «Молодь європейських сусідів». До співпраці вже залучено понад 200 «Послів європейської молоді» («Young European Ambassadors»), 40 з них — в Україні.

Про можливості європейських програм для молоді, що сприяють взаємному обміну ідеями, інформацією та досвідом, дізналися сьогодні студенти чернігівських вишів — учасники воркшопу «Європейські можливості для української молоді». Так звану творчу майстерню організували члени проекту «Посли європейської молоді» за підтримки Чернігівської облдержадміністрації.

Під час заходу молоді люди отримали від профільних експертів не лише корисну інформацію про програми ЄС, а й поради щодо започаткування свого регіонального проекту.

— Наразі в Україні створюються такі умови для вас, молодих людей, що дозволяють отримувати гарну освіту, вивчати кращий досвід розвитку європейських країн. Тож не втрачайте жодної можливості випробувати свої сили, у тому числі здобувати освіту за кордоном. Адже із власного досвіду знаю: це обов’язково знадобиться у самореалізації та професійній діяльності, — зауважила виконуюча обов’язки голови ОДА Юлія Свириденко, вітаючи учасників воркшопу.

 

 

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації