back

Про зниження цін на ліки для гіпертоніків

30-07-2012 | 18:02

З 1-го серпня ціни на лікарські препарати для гіпертоніків вітчизняного виробництва, а це 249 найменувань препаратів, буде знижено на 10-20%, залежно від конкретного препарата. Це стане можливим завдяки приведенню до єдиної фіксованої ціни цін на ліки для хворих на гіпертонію по всій Україні. Про це 30 липня повідомив заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко під час чергової наради з питань реалізації в області першого етапу пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

За його словами, відпуск лікарських засобів з частковим відшкодуванням здійснюватиметься аптеками за рецептами, виписаними лікарями лікувально-профілактичних закладів за місцем проживання хворого. Зараз в області проводиться значна робота по реалізації даного Проекту.

Учасники наради детально обговорили всі ризики і переваги, пов’язані з реалізацією його першого етапу.

«Вже зовсім скоро ми побачимо результати нашої з вами роботи, і лише тоді зможемо зробити певні висновки та скоригувати наші подальші дії на шляху реалізації даного проекту», – звернувся Віктор Тканко до присутніх.

«Основними завданнями, що стоять перед нами зараз є широкомасштабне інформування населення, зокрема людей хворих на гіпертонічну хворобу, про умови отримання знижок на необхідні ліки, а також дотримання контролю за випискою рецептів», - наголосив заступник голови ОДА та додав, що питання регулювання цін на популярні ліки для гіпертоніків перебуває на постійному контролі у обласної виконавчої влади.

У нараді взяли участь фармацевти, керівники обласного та Чернігівського міського управлінь охорони здоров’я, головного фінансового управління ОДА.

Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації