back

Безробітним учасникам АТО пропонують безкоштовне навчання в університеті

31-08-2018 | 15:02

У Чернігівському міському центрі зайнятості вчора, 30 серпня, відбувся інформаційний семінар для безробітних учасників АТО, на якому вони дізналися про можливість безкоштовного навчання в Чернігівському національному технологічному університеті.

За словами представника навчального закладу Олени Петрик, навчання проводитиметься в рамках Проекту «Україна–Норвегія» — «Професійна перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців та членів їх сімей». Він покликаний зменшити вплив негативних соціальних наслідків економічних реформ та реформ оборонного сектора України на звільнених у запас українських військовослужбовців та членів їхніх родин.

— Основу проекту складає професійна перепідготовка військовослужбовців та членів їх сімей на цивільні спеціальності, що мають попит на ринку праці України, з метою підвищення їх професійної конкурентоспроможності, — зазначила Олена Петрик.

Виконавець основної частини проекту в області — Чернігівський національний технологічний університет, тому саме на його базі й проводитиметься навчання. До речі, подібні курси в Чернігові організовуються вже третій рік поспіль. Цього разу навчатимуть за програмами «Інтернет технології в бізнесі та WEB-дизайн» та «Підприємництво у сфері оздоровчо-рекреаційної діяльності». Тривалість навчання — три місяці. Розпочнеться новий семестр 20 вересня. Заняття проходитимуть у вечірній час.

Учасники семінару також ознайомилися з дисциплінами, які доведеться опановувати, та графіком проведення занять.

До речі, проект «Україна – Норвегія» реалізується в нашій державі з 2003 року і став одним із наймасштабніших міжнародних проектів на території України. Він є соціальним, а тому для військовослужбовців та дорослих членів їхніх сімей участь у ньому безкоштовна.

 

 

За інформацією Чернігівського обласного центру зайнятості