back

Над Черніговом замайоріли прапори, підняті з нагоди відкриття ХХХ Олімпійських ігор

27-07-2012 | 12:55

27 липня в Чернігові обласний осередок НОК України провів урочисту церемонію підняття Державного прапора України та прапора НОК України з нагоди відкриття ХХХ Олімпійських ігор, які пройдуть в Лондоні з 27 липня по 13 серпня 2012.

Така церемонія традиційно проходить у всіх регіонах України. ЇЇ мета — привернути увагу українців до найголовніших олімпійських змагань та об’єднати всіх навколо спорту, олімпійських ідеалів.

Право підняти Державний прапор України та прапор НОК України було надано призеркам Олімпійських ігор у Пекіні Ользі Коробці та Наталії Давидовій.

У заході взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко, заслужений майстер спорту України, учасниця трьох Олімпійських ігор Ніна Лемеш, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, відповідальний секретар обласного осередку НОК України Микола Лазаренко, вихованці спортивних шкіл, тренери, фахівці, організатори, ветерани спорту, представники громадськості та ЗМІ.

Звертаючись до присутніх, Станіслав Прокопенко оголосив вітання президента НОК України, Героя України Сергія Бубки з початком ХХХ Літніх Олімпійських ігор та побажав збірній України, і, зокрема, представникам Чернігівщини, які ввійшли до її складу, перемоги в змаганнях.

Чернігівську область на ХХХ Літніх Олімпійських іграх представлятимуть 4 спортсмени: Олена Костевич у стрільбі, Наталія Смаль у дзюдо, Ольга Скрипак у легкій атлетиці та Олександр Дідух у настільному тенісі.

Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації