back

Наглядова рада аналізувала діяльність Агенції регіонального розвитку

23-08-2018 | 11:07

Мета діяльності Агенції регіонального розвитку – створення умов для комплексного сталого розвитку області, підтримка розвитку підприємництва, інновацій, сприяння залученню інвестицій та інших фінансових ресурсів у регіональну економіку. Таким чином формування позитивного іміджу області на міжрегіональному та світовому рівнях.

Про те, що зроблено на цьому шляху призначеним понад три місяці тому директором Сергієм Хоботнею, говорили вчора члени Наглядової ради Агенції. Провела засідання в.о. голови Чернігівської облдержадміністрації Юлія Свириденко.

Як поінформував керівник Агенції, роботу розпочато за кількома напрямками: співпраця з ОТГ, з ІТ-кластером, встановення корисних контактів для промоції області на різних рівнях та сприяння розвитку підприємництва. Роботу тільки розпочато, тож говорити про вагомі результати чи досягнення зарано.

Члени Наглядової ради в цілому схвалили діяльність Агенції та внесли пропозиції стосовно підвищення її ефективності та активізації.

Детально було проаналізовано та попередньо обрано архітектурний проект реконструкції одного з поверхів приміщення, де розташовується Агенція. Передбачається, що там згодом діятиме інноваційний бізнес-акселератор — один з проектів агенції, спрямований на підтримку стартапів. Частину коштів на реконструкцію буде виділено з бюджету, решту планують як внесок бізнес-структур області.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації