back

Для забезпечення комфортних перевезень необхідно шукати консенсус

22-08-2018 | 13:00

Якісне транспортне забезпечення з обласним та районними центрами — питання №1 на сьогоднішньому засідання профільної Координаційної ради в облдержадміністрації.

На порядку денному зокрема звернення мешканців села Тупичів (Городнянський район), сіл Богданівка і Терешківка (Ніжинський район) та Киселівської сільської ради ( Чернігівський район).

Одне з рішень: розглянути можливість об’єднати маршрути Ніжин — Богданівка, Терешківка — Ніжин. Поки це питання вивчатиметься разом з перевізниками.

Також досліджуватимуть доцільність відкриття окремого автобусного маршруту Чернігів — Кобилянка (треба вивчити пасажиропотік та стан дорожнього покриття).

Шукатимуть «золоту середину» з перевізником і жителі Тупичева. Надавач послуг цілком задовольняє місцевих жителів, адже працюють разом близько 10 років. Однак, віднедавна на маршруті перевізником замінений транспортний засіб, комфортність якого не влаштовує пасажирів. Варто зазначити, що останні готові навіть на підвищення вартості проїзду задля повернення попереднього автобусу. Громаді також запропонували знайти можливість компенсації перевізникам витрат за надавання послуг пільговим категоріям населення, що значно поліпшить ситуацію.

На 20 хвилин раніше здійснюватиметься рейс Лукашівка — Чернігів.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю
Чернігівської облдержадміністрації