back

Перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко зустрівся з кращими працівниками торговельної сфери області

26-07-2012 | 12:05

26 липня, з нагоди Дня працівників торгівлі, в облдержадміністрації відбулася зустріч першого заступника голови облдержадміністрації Станіслава Прокопенка з кращими працівниками торговельної сфери області.

Вітаючи присутніх, Станіслав Прокопенко зазначив, що у світі не існує іншої професії, з представниками якої люди зустрічалися б так часто, як з працівниками торговельної сфери.

«Сьогодні ситуація у сфері торгівлі є індикатором рівня цивілізованості суспільства, а заклади торгівлі - форпостом у взаєминах всіх учасників товарного ланцюга із головною фігурою ринкових відносин – споживачем. Якісне задоволення потреб людей є головною місією сучасної торговельної галузі» - наголосив перший заступник голови облдержадміністрації.

За його словами це – перспективна, інвестиційно-приваблива та дієва ланка економіки і одночасно - один з найбільших її секторів не тільки за кількістю працюючих, але й за обігом коштів. В рамках області тут щорічно формується близько 12 % валової доданої вартості.

«За підсумками І півріччя 2012 року оборот роздрібної торгівлі перевищив 6,7 млрд грн з темпом приросту вище середньоукраїнського. За цим показником область посіла 10 місце серед інших регіонів України, хоча ще рік тому була майже на останніх сходинках другої десятки» - підкреслив Станіслав Прокопенко.

Як зазначив перший заступник голови облдержадміністрації, з початку 2012 року у сфері торгівлі розпочали діяльність понад 70 об’єктів, половину з яких відкрито після реконструкції та ремонту, решта - новозбудовані. На стадії реалізації та опрацювання перебуває 25 інвестиційних проектів зі створенням в цьому секторі економіки 163 нових робочих місць.

Станіслав Прокопенко висловив слова вдячності працівникам торговельної галузі за наполегливу працю та побажав міцного здоров’я і щастя, професійних успіхів, наснаги й оптимізму у повсякденному житті та вручив відзнаки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, подяки та грамоти облдержадміністрації кращим працівникам галузі.

Управління у справах преси
та інформації облдержадміністрації