back

За 5 місяців область експортувала промислових товарів та послуг на 146,5 мільйона доларів

07-08-2018 | 15:11

Підприємства області в січні-червні цього року реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 15,7 мільярда гривень. Найбільше – дві третини загального обсягу реалізації – припадає на продукцію переробної промисловості. Показник підприємств із постачання електроенергії, газу, пари – 21%, добувної промисловості – 12%.

У структурі реалізації переробної промисловості 34% займає продукція підприємств із виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, 12% – продукція підприємств з виготовлення виробів із деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності.

65% загального обсягу промислової продукції області реалізували підприємства Чернігова та Прилук.

До речі, результат 5 місяців (у порівнянні з відповідним періодом минулого року) – зростання на 23% поставок промислової продукції за кордон. Так, підприємства області експортували товари та послуги на 146,5 мільйона доларів США. Це майже половина загальнообласного показника експорту за відповідний період.

При цьому 98% експорту відповідної продукції формували товари переробної промисловості, з яких 37,8% – поставки виробів з деревини, паперу та продукції поліграфічної діяльності, 27,1% – харчові продукти, напої та тютюнові вироби, 19,5% – текстильні вироби, одяг, вироби зі шкіри та інших матеріалів.

 

За інформацією Департаменту економічного розвитку
Чернігівської облдержадміністрації