back

Тренінг: журналістам – про децентралізацію

23-07-2018 | 11:06

Триває реалізація проекту громадської організації «Асоціація регіональних засобів масової інформації» під назвою «Децентралізація у медіа: доступно, достовірно, актуально».

У рамках проекту заплановане проведення у Чернігові тренінгу «Медіа про децентралізацію» для медійників області.

У програмі заходу – представлення результатів моніторингу ЗМІ Чернігівщини, дані опитування щодо забезпечення інформаційних потреб жителів ОТГ, спілкування з експертами з питань спроможності громад, огляд перспектив від передачі ОТГ права розпоряджатися землями поза межами населених пунктів, а також лісами комунальної власності.

Тренінг відбудеться 3 серпня 2018 року, у п’ятницю, о 10.00.

Для участі обов’язкова реєстрація – за посиланням.

Організатори компенсують учасникам заходу вартість квитків (автобус, потяг) для проїзду до Чернігова та у зворотному напрямі.

Довідково. Мета проекту «Децентралізація у медіа: доступно, достовірно, актуально» – сприяти висвітленню діяльності органів влади в об’єднаних територіальних громадах, а також формуванню фахового та неупередженого підходу до висвітлення проблем децентралізації у місцевих медіа. Дана конкурсна пропозиція передбачає аналітичну частину – контент-аналіз місцевих ЗМІ щодо тематики децентралізації, а також моніторинг забезпечення інформаційних потреб жителів ОТГ – у формі анкетування. Паралельно відбуватиметься залучення громадськості та ініціативних громадян до інформаційних процесів у громадах. Для практичного застосування знань, навичок та вмінь, отриманих під час тренінгів, заплановані прес-тури до об’єднаних громад Чернігівщини.

Проект реалізується на виконання Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016-2020 роки «Чернігівська громада» за фінансової підтримки з обласного бюджету.

Читати також: Як писати про децентралізацію – для медіа та громадськості

 

За інформацією громадської організації «Асоціація регіональних ЗМІ»