back

Сергій Сергієнко: Місцева влада, військові та електропостачальники мають порозумітися, аби жителі Десни не залишилися без світла

27-06-2018 | 12:16

Як забезпечити електропостачання жителям селища – вкотре вирішували учасники наради, яку провів заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко вчора, 26 червня.

Вихід з проблемної ситуації спільно шукали представники Департаменту ЖКГ та ПЕК ОДА, керівники Деснянської селищної ради, Остерської КЕЧ, Будинкоуправління №1, представники ПАТ «Чернігівобленерго», Інспекції Держенергонагляду в області та інші.

Як повідомлялося раніше, договір на постачання електроенергії з ПАТ «Чернігівобленерго» закінчується 1 липня. Поки тривають роботи з приведення систем електропостачання житлових будинків у відповідність до технічних вимог, укладання прямих договорів з населенням неможливе.

Тому Остерській КЕЧ рекомендовано продовжити на 3 місяці термін дії договору на постачання електричної енергії, укладеного з ПАТ «Чернігівобленерго», за цей час вирішити питання фінансування робіт, необхідних для усунення недоліків, зазначених в актах обстеження електромереж, проведених спільно з ПАТ «Чернігівобленерго», а також у довідці Інспекції Держенергонагляду в області.

Деснянській об’єднаній територіальній громаді – розглянути можливість виділення Остерській КЕЧ району фінансової допомоги на проведення зазначених робіт. До слова, понад 70 % місцевого бюджету ОТГ формується за рахунок податків військових.

Місцева влада, військові та електропостачальники мають порозумітися і спільно знайти вихід із цієї ситуації, аби жителі Десни не залишилися без світла. Обласна державна адміністрація зі свого боку готова забезпечити будь-яке необхідне сприяння в межах своїх повноважень, – наголосив Сергій Сергієнко.

Зазначене питання перебуває на контролі Департаменту ЖКГ та ПЕК ОДА до його остаточного вирішення.

Читати також: Системи електропостачання житлових будинків Десни приводять у відповідність до технічних вимог

 

За інформацією Департаменту житлово-комунального
 господарства та паливно-енергетичного комплексу
Чернігівської облдержадміністрації