back

Конкурс дитячої творчості — гарна традиція святкування Дня захисту дітей

01-06-2018 | 15:37

Теплом, щирістю сердець та любов’ю до рідного краю сповнені роботи учасників обласного конкурсу «Світ очима дітей». Саме сьогодні, 1 червня, у Чернігівському обласному палаці для дітей та юнацтва відбулася його фінальна частина, приурочена до Міжнародного дня захисту дітей, — оголошення переможців та вручення грамот і подарунків.

Загалом на розгляд журі від дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, надійшло більше 300 робіт (малюнки, аплікації, вишивки тощо). Всі вони були представлені сьогодні на виставці.

Конкурс проводився у трьох номінаціях: «Малюнок», «Рукоділля» та «Декоративне мистецтво», в кожній з яких виділено п’ять вікових категорій: 6–8 років, 9–11, 12–13, 13–15 та 16–18.

Привітала учасників заходу і заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова:

Вірте у свої сили, наповнюйте життя цікавими та добрими справами, яскравими враженнями та зустрічами. Нехай втілюються всі ваші задуми, відкриваються нові можливості для самореалізації та творчого розвитку. А ми, дорослі, зробимо все можливе, щоб ваші мрії стали реальністю!

Для малечі свято розпочалося з розваг та майстер-класів. Справжнім подарунком для понад ста учасників став концерт за участі гуртківців обласного палацу для дітей та юнацтва.

За активну громадську, волонтерську і благодійну діяльність, особистий внесок у реалізацію прав і законних інтересів дітей та з нагоди Дня захисту дітей Подяку голови облдержадміністрації оголошено:

Балакірєвій Ірині Олександрівні — голові правління громадської організації «Спілка самаритян України. Чернігівське об’єднання»;

Сідун Тетяні Володимирівні — начальнику Служби у справах дітей Борзнянської районної державної адміністрації;

колективу громадської організації «Волонтерська рада» м. Ірпінь Київської області.

 

 

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації