back

Мінекономрозвитку запрошує український бізнес взяти участь у торговій місії до Ізраїлю

01-06-2018 | 14:13

22-24 липня представники Уряду України та українського бізнесу відвідають Ізраїль з торговою B2B місією, яка має на меті відкриття нових можливостей для українських компаній в IT та меблевому секторах на ринку цієї країни.

Мінекономрозвитку та Офіс з просування експорту запрошують зацікавлені українські малі та середні підприємства приєднатися до бізнес-делегації.

Торгова місія дозволить компаніям-учасницям краще зрозуміти й вивчити ринок та встановити безпосередні ділові контакти з потенційними ізраїльськими партнерами.

“Ізраїль визначений Експортною стратегією ринком у фокусі для нашого експорту. Він багато імпортує - $69,1 млрд у 2017 році. Тому маємо великий потенціал для збільшення двосторонньої торгівлі та експорту наших товарів і послуг на цей ринок”, - зазначила заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі - Торговий представник України Наталія Микольська.

Вона додала, що цьому сприятиме Угода про вільну торгівлю з Ізраїлем, яка відкриє можливості й конкурентні переваги для українських експортерів. Наприклад, Ізраїль одразу відкриває ринок промислових товарів на 80%, а Україна - на 70%. На інші товари встановлені перехідні періоди.

“Український експорт до Ізраїлю зростає. Минулого року він зріс на 19% і склав $781 млн. Тому зараз саме час шукати нові контакти та можливості для українського бізнесу в перспективних секторах. Ми залучили до організації B2B зустрічей, в рамках місії, професійного ізраїльського бізнес-консультанта, який проводитиме глибокий аналіз ринкових можливостей для кожної окремої української компанії-учасниці. Це дозволить компаніям детальніше вивчити ринок та краще підібрати потенційних бізнес-партнерів під час зустрічей”, - зазначила Керівник Офісу з просування експорту Мар’яна Каганяк.

Програма торгової місії, окрім ділових зустрічей з представниками ізраїльських бізнес-кіл у форматі В2В, передбачає зустрічі з представниками Посольства України в Ізраїлі, українською
бізнес-діаспорою, організацією “Israeli Ukrainian Alliance”, Федерацією торгово-промислових палат Ізраїлю, а також обмін досвідом з найбільш успішними ізраїльськими компаніями в ІТ та меблевій галузях.

Реєстрація триває до 6 червня 2018 року.

Торгова В2В місія організована у співпраці з Міністерством закордонних справ України. Програма фінансується ініціативою EU4Business
за підтримки European Bank for Reconstruction and Development (EBRD).

Як відомо, експорт товарів до Ізраїлю за І кв. 2018 року склав $179 млн. За цей період з’явилось 157 нових товарних позицій, це додаткові $4,2 млн експорту товарів.

Довідково: Реєстрація компаній на торгову місію до Ізраїлю відкрита до 6 червня 2018 року. Відбір компаній для участі в місії проходитиме
з 6 до 20 червня 2018 р. Контактна особа: Ірина Онікієнко, старший експерт Офісу з просування експорту: [email protected]

Критерії відбору учасників:
- Компанія є зареєстрованим суб’єктом (приватний підприємець або юридична особа).  
- Компанія є представником малого або середнього бізнесу – максимум 250 працівників.
- Власність підприємства: принаймні 51% українських акцій.
- Наявність веб-сайту та маркетингових матеріалів англійською мовою.
- Компанія-учасник гарантує повну готовність покрити логістичні витрати свого представника в торговій місії (авіаквитки, проживання, харчування).
- Учасник торгової місії повинен вільно володіти англійською мовою.
- Хороша репутація.

Офіс з просування експорту – консультативно-дорадчий орган при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, покликаний допомагати українському бізнесу у виході на зарубіжні ринки, шляхом розвитку їх експортних компетенцій.

За повідомленням Міністерства економічного розвитку і торгівлі України