back

У Чернігові помолилися за єдину українську Православну Церкву

22-04-2018 | 13:57

Вірні Української Православної Церкви Київського Патріархату по всій Україні сьогодні, 22 квітня, зібралися на урочисті молебні за створення Єдиної Помісної Автокефальної Української Церкви.

Молилися і в Катерининській церкві у Чернігові. Провів урочистий молебень керуючий Чернігівською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій. Він зауважив, що довгоочікуване церковне рішення про об’єднання в Помісну Автокефальну Українську Церкву має бути підтримане керівництвом держави.

Нагадаємо, що днями Верховна Рада підтримала офіційне звернення Президента України Петра Порошенка до Вселенського Патріарха із проханням підписати Томос про автокефалію Православній Церкві України – тобто грамоту про незалежність української церкви. Адже єдність церкви сприятиме зміцненню незалежності і цілісності нашої держави.

– Довгоочікуваний нами Томос ще більше укріпить релігійну свободу в Україні та міжконфесійний мир, посилить права і свободи громадян, які будуть, нарешті, єдині і перестануть ділитися на нібито канонічних і нібито неканонічних, – переконаний Глава держави.

Тож сьогодні у чернігівському храмі молилися за успішне завершення розпочатого, щоб здійснити добру справу – вирішити, чи бути українській церкві незалежною.

На урочистому молебні також були присутні голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч, голова обласної ради Ігор Вдовенко, заступники Чернігівського міського голови Сергій Фесенко та Ольга Хоніч.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації