back

Глава держави: Україна та Німеччина проведуть бізнес-форум для розширення економічної співпраці

11-04-2018 | 08:04

Україна та Німеччина домовилися про проведення спільного бізнес-форуму, який сприятиме розширенню економічної співпраці. Про це повідомили Президент Петро Порошенко та Канцлер Німеччини Ангела Меркель під час спілкування з журналістами у Берліні по завершенню двосторонньої зустрічі.

«Ми дійсно досягли і з Канцлером, і Міністром закордонних справ, під час моєї зустрічі, домовленості щодо потужної урядової делегації Німеччини, яка має відвідати Україну найближчим часом. Проведення потужного бізнес-форуму, який сприятиме розширенню інвестицій», - повідомив Глава Української держави. Він зазначив, що під час переговорів обговорювалася «ціла низка двосторонніх питань щодо розширення економічної співпраці».

Петро Порошенко також відзначив зростання товарообігу між двома країнами. «Я можу сказати, що і я, і пані Канцлер задоволені темпами зростання взаємної торгівлі – вона зросла більш, ніж на 20%», - констатував він.

Також Німеччина залишається одним із впевнених лідерів в інвестуванні в Україну, додав Президент.

Петро Порошенко ще раз подякував особисто Ангелі Меркель за тверду позицію на підтримку України, а також Німеччині, як одній з країн-лідерів Європейського Союзу, за послідовну підтримку нашої держави.

Ангела Меркель, у свою чергу, зазначила, що під час перемовин обговорювалося співробітництво України та Німеччини і внутрішньополітична ситуація в Україні. «Тут є широке питання реформ, які просуваються», - зауважила вона та додала, що Німеччина підтримує українські реформи.

За її словами, було досягнуто домовленості про візит в Україну низки державних секретарів. «У нас відбудеться українсько-німецький економічний форм, де ми будемо поглиблювати наше двостороннє співробітництво», - додала Федеральний канцлер.

Прес-служба Президента України