back

Президент вручив державну нагороду спортсмену-паралімпійцю з Чернігівщини

05-04-2018 | 10:09

Минулого тижня під час зустрічі з українською командою — учасниками XII Зимових Паралімпійських ігор 2018 у Пхьончхані (Південна Корея) — Президент Петро Порошенко вручив спортсменам високі державні нагороди. Відповідний Указ підписаний 29 березня.

За значний особистий внесок у розвиток паралімпійського руху, забезпечення високих спортивних результатів національною паралімпійською збірною командою України орден «За заслуги» ІІІ ступеня від Глави держави отримав чемпіон, срібний та бронзовий призер з біатлону та лижних перегонів Ігор Рептюх.

Ігор Рептюх — паралімпійська гордість не тільки Чернігівщини, а й всієї України: спортсмен виборов «золото» у лижних перегонах на дистанції 20 кілометрів, а також дві медалі у біатлоні — «срібло» (12,5 кілометрів) та «бронзу» (7,5 кілометрів).

Спортсмен має ураження опорно-рухового апарату. Проте це не завадило йому стати Заслуженим майстром спорту України, срібним призером Паралімпійських ігор 2014 року в м. Сочі, володарем Великого кришталевого глобусу на етапах Кубків світу у 2016 році, бути неодноразовим переможцем та призером Чемпіонатів світу та етапів Кубку світу.

Учасником Паралімпійських ігор 2018 з Чернігівської області також був майстер спорту України з лижних гонок та біатлону серед спортсменів з вадами зору Дмитро Суярко.

Нагадаємо, що скарбниця національної збірної поповнилася 22 медалями. Україна зайняла шосте місце в загальному заліку.

 

 

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації