back

До Чернігова знову завітали школярі з усієї України. Тепер історики

27-03-2018 | 14:18

Більше 140 старшокласників з усіх регіонів України приїхали до Чернігова, аби позмагатися в останньому етапі ХХІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Офіційне відкриття заходу відбулося вчора, 26 березня, в обласному Палаці дітей та юнацтва. Проходитиме олімпіада на базі Чернігівського колегіуму №11. Результати інтелектуальних змагань оголосять 30 березня.

Організатори Міністерство освіти і науки України спільно з Управлінням освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації, Обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.

 

 

Заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова: «Всеукраїнська учнівська олімпіада з історії — це не лише змагання інтелекту й таланту, а й можливість обмінятися досвідом з однолітками, поспілкуватися з істориками всієї України. Адже вас оцінюватиме справжня наукова еліта країни, в тому числі 9 докторів та 24 кандидати наук. Переконана, що у цій залі зібралася гідна їм заміна. Цікавої вам роботи та культурного збагачення!»

 

Методист Інституту модернізації змісту освіти заступник голови оргкомітету олімпіади Людмила Черкаська: «Наразі в освіті України особливий період. Ми будуємо Нову українську школу, аби створити умови для розвитку кожної особистості. Використовуємо різні форми, зокрема й олімпіадний рух. Цього року всеукраїнські учнівські олімпіади відбуваються з усіх навчальних предметів. До речі, переможцям Кабмін підвищив розмір президентської стипендії. Сподіваємося, що держава і надалі підтримуватиме обдаровану молодь, що в свою чергу буде стимулом для неї будувати майбутнє в Україні, а не закордоном».

Попереду в учасників олімпіади дні напруженої роботи, виконання теоретичних та практичних завдань, цікаве спілкування, а також екскурсійна програма містом легенд.

 

Данило Поляков, м. Харків: «Мені здається, що взагалі історія — цариця гуманітарних наук. Разом з тим вона не дає однозначної відповіді. Існують лише факти. Тобто залишається місце для розмов та дискусій. Особисто мене найбільше цікавить тема національного розвитку, зокрема слов’янських народів».

 

Оля Трейтяк, м. Чернігів: «Історія — це наша родинна справа. Любов до неї мені прищепили ще з дитинства. Цікавлюся історією всієї України. Втім, більш захоплює рідний край. По закінченню олімпіади почну працювати на новою МАНівською роботою».

 

 

 

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації