back

У Чернігові привітали нацгвардійців

26-03-2018 | 18:49

Сьогодні, 26 березня, службовці 3-го стрілецького батальйону однієї з військових частин, що дислокується у Чернігові, відзначали професійне свято – День створення Національної гвардії України.

З цієї нагоди до військової частини було запрошено гостей, у числі яких керівники області й міста – голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч, обласної ради – Ігор Вдовенко і Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Нацгвардійцям дякували за якісне та сумлінне виконання покладених на них обов’язків – завдань із забезпечення оборони країни, державної безпеки, захисту життя й інтересів громадян. Запевнили, що сприяння забезпеченню потреб військовослужбовців було і лишатиметься пріоритетом для обласної влади. Зокрема, вже другий рік діє обласна Програма покращання матеріально-технічного забезпечення військових частин і правоохоронних органів, які беруть участь в антитерористичній операції та дислокуються на території Чернігівської області. Цьогоріч на її фінансування передбачається близько 2,5 мільйона гривень.

За сумлінне виконання службових обов'язків та з нагоди Дня Національної гвардії України кращим військовослужбовцям батальйону було вручено почесні відзнаки. Службовців Національної гвардії зі святом привітали солісти Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм.

У свою чергу, перед гостями виступили нацгвардійці патрульної роти і кінологічної групи, продемонструвавши злагодженість дій і свій професійний вишкіл.Прес-служба облдержадміністрації