back

До Чернігова завітали учні-екскурсоводи з усієї України

21-03-2018 | 09:51

Позмагатися за звання найкращого у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу» до Чернігова приїхали 25 команд-учасниць з усієї України. Проходить захід з 20 по 22 березня. Офіційне відкриття відбулося вчора, 20 березня, у Чернігівському обласному Палаці дітей та юнацтва.

Організатори конкурсу — Міністерство освіти і науки України, Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді за підтримки Чернігівської обласної державної адміністрації.

 

 

Заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова: «Мені дуже приємно вітати у цій залі представників з усієї України — молодих краєзнавців, які своєю справою роблять внесок у збереження духовної спадщини українського народу, рідного краю зокрема. Впевнена, що знайомство з нашим древнім містом для кожного з вас стане своєрідним відкриттям, історичним уроком, адже Чернігівщині є чим похвалитися. У цьому ви переконаєтесь, відвідавши музеї міста та визначні пам’ятки національного значення».

 

Заступник директора Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, голова журі конкурсу Дмитро Омельченко: «Музейна справа нелегка. Хто став на цю стежку, має розуміти всю складність та відповідальність роботи. З іншого боку — це надзвичайно цікаво. Адже і досі відкриваються зовсім невідомі сторінки історії або ті, які довгий час намагалися стерти з пам’яті українців. Наше завдання — не тільки зберегти національно-культурне та історичне надбання, а й передати його майбутньому поколінню, виховати у нього повагу до свого рідного краю. Переконаний, що подібні конкурси допоможуть нам у цьому та сприятимуть розвитку музейної справи в освітніх закладах».

 

Конкурс проходитиме на базі трьох музеїв Чернігова: обласного історичного імені В.В. Тарновського, військово-історичного та музея-заповідника Михайла Коцюбинського. Учасники зможуть продемонструвати не тільки свої знання, а й вміння екскурсовода.

 

 

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації