back

В області готуються до відзначення 16-ї річниці Конституції України

20-06-2012 | 12:16

20 червня заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко провів засідання робочої групи з підготовки і відзначення в області заходів з нагоди 16-ї річниці Конституції України.

Учасник засідання обговорили план проведення заходів та визначили основні інформаційні події, що проходитимуть в області до Дня Конституції.

Так, в містах і селищах Чернігівщини з нагоди відзначення 16-ї річниці прийняття Основного Закону України передбачається проведення урочистостей та святкових концертів, покладання квітів до пам’ятних знаків, пам’ятників видатним діячам українського державотворення, експонування фотодокументальних виставок, проведення конференцій «Конституція України — Основний Закон держави», круглих столів, уроків державності «Ми — громадяни України», виховних годин «Державні символи України», правових брейн-рингів «Я і мої права», фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів тощо.

У закладах культури, позашкільних закладах, закладах для дітей та молоді відбуватимуться просвітницькі тематичні заходи, спрямовані на виховання поваги до Конституції України, формування правової культури, отримання знань про конституційні права, свободи та обов’язки громадян України, історію вітчизняного конституційного права.

Урочистості та святковий концерт у Чернігові з нагоди 16-ї річниці Конституції України за участю керівництва області відбуватимуться 27 червня в Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм.