back

Ще шість сіл Чернігівщини матимуть генеральні плани

16-03-2018 | 14:49

Шість проектів генеральних планів населених пунктів області та детальний план земельної ділянки схвалила обласна архітектурно-містобудівна рада при Управлінні містобудування та архітектури Чернігівської облдержадміністрації сьогодні, 16 березня. Засідання проводив начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Олександр Дмитрюк.

Зокрема, розглянуті генеральні плани та плани зонування території сіл Олександрівка, Катеринівка, Лідин та Вороньки Бобровицького району, а також населених пунктів Вихвостів і Лемешівка Городнянського району. Тепер документацію мають затвердити місцеві ради.

Крім того, архітектурно-містобудівна рада погодила детальний план території двох земельних ділянок у селі Іванівка Чернігівського району для зміни їх цільового призначення та об’єднання. Тут планується реконструкція та будівництво торгово-сервісного центру з обслуговування сільськогосподарської техніки.

Загалом, починаючи з 2011 року, в області затверджені 30 генеральних планів населених пунктів. Серед них – міста Прилуки, Ніжин, Корюківка, Мена, Городня, селища Варва та Седнів Чернігівського району, а також ще 23 села.

Довідково. Генеральний план населеного пункту – містобудівна документація, що визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту.

Детальний план території – містобудівна документація, що визначає планувальну організацію та розвиток території.

План зонування території (зонінг) – містобудівна документація, що визначає умови та обмеження використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації