back

«При нагоді завітайте в Україну…»

15-03-2018 | 16:45

Такими словами закінчують звернення до матерів Росії матері та дружини українських бійців, загиблих при захисті своєї Батьківщини під час військових дій на сході України.

Сьогодні, 15 березня, під час прес-брифінгу в Чернігівській облдержадміністрації текст звернення зачитали українською та російською мовами сильні духом жінки, яких приголомшили, але не зламали звістки про загибель найрідніших людей — синів. Це члени правління громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Раїса Шанська та Наталія Бушніна, яка, до речі, є росіянкою за походженням. Втім, як вона сама наголосила, щирою українкою в душі.

Голова ГО «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський: «27-28 лютого у Чернігові відбувся Всеукраїнський захід «Біда не зламала, біда об’єднала» за ініціативи громадської спілки «Єдина родина України». Тоді учасники Координаційної ради — представники родин загиблих Героїв з усієї країни — одноголосно вирішили звернутися до матерів Росії, аби донести всю страшну сутність війни, яка, на жаль, триває в Україні з 2014 року. Лише Чернігівщина втратила 165 своїх вірних синів. Ще 20 бійців, похованих в інших регіонах країни, родом з нашої області або ж свого часу служили тут. Біль втрати не можливо описати. Сподіваємося, що матері, до яких ми звертаємося, почують цей крик душі і вплинуть на думки та дії громадян Росії».

 

 

 

 

 

 

 

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації