back

Наприкінці червня в Сеньківці відбудеться Міжнародний молодіжний фестиваль «Дружба-2012»

18-06-2012 | 15:48

18 червня заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко провів чергове засідання організаційного комітету з підготовки та проведення щорічного Міжнародного молодіжного фестивалю «Дружба-2012». 

Метою проведення фестивалю є розвиток співробітництва та поглиблення міжнародної співпраці у сфері молодіжної політики  між Україною, Російською Федерацією, Республікою Білорусь, з врахуванням завдань співтовариства «Єврорегіон «Дніпро».

Приймаючою стороною цього року буде Республіка Білорусь. Тематика заходу цілком присвячена молодіжному напрямку.

Розпочнеться фестиваль урочистим відкриттям Міжнародного молодіжного табору 27 червня. Під час його роботи проходитимуть спортивні змагання з екстремальних видів спорту, зустрічі байкарів, виставки графіті та виробів, що виготовлені руками молоді тощо. Урочистості з нагоди  Всесвітнього Дня молоді  традиційно розпочнуться з мітингу 30 червня.

Як і в попередні роки, передбачається розміщення виставок, присвячених Шевченківській тематиці, чемпіонату Європи з футболу - 2012,  розгортання торгових рядів у ярмарковому містечку, виставок-презентацій  підприємств області, виставок-експозицій товарів, виставок творів народних майстрів.

Учасники сьогоднішнього засідання обговорили проблемні питання, які виникли під час підготовки заходу, зокрема, вивозу сміття, цілодобового забезпечення учасників молодіжного табору медичною допомогою та медикаментами, питною водою тощо. 

Управління у справах преси та
інформації облдержадміністрації