back

Чернігівській міській лікарні №2 - 20 років

15-06-2012 | 16:27

15 червня з нагоди 20-річчя Чернігівської міської лікарні №2 у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка відбулися урочисті збори та святковий концерт.

У заході взяли участь голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій Мельник, Чернігівський міський голова Олександр Соколов. Вітаючи присутніх з ювілейною датою, голова облдержадміністрації Володимир Хоменко назвав знаковим те, що напередодні фахового свята медиків 20-річний ювілей відзначає один з наймолодших, але заслужено авторитетних лікувально-профілактичних закладів міста Чернігова.

За словами голови облдержадміністрації, важливою заслугою керівництва закладу та його висококваліфікованих фахівців є функціонування на базі лікарні двох обласних та чотирьох міських спеціалізованих центрів.

Так, з липня 2011 року на базі центру серцево-судинної хірургії Чернігівської міської лікарні № 2 запрацював ще один модернізований осередок надання сучасної медичної допомоги жителям області. Після встановлення унікального обладнання – рентгено-васкулярного ангіографа для коронарних судин, з’явилася можливість проводити оперативні втручання при гострому інфаркті міокарда.

Керівник області відзначив: обласна державна адміністрація, надаючи першочергового значення проблемі поліпшення якості і доступності медичної допомоги в регіоні, веде предметний пошук шляхів її комплексного вирішення. Організація таких спеціалізованих центрів вже тепер надає можливість жителям нашої області отримувати висококваліфіковану медичну допомогу.

«Сьогодні у зв’язку з нагальною потребою реформування системи охорони здоров’я у світлі нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича нового значення набуває роль працівників охорони здоров’я у вирішенні тих складних завдань, що стоять перед нами.

Як зазначив Глава держави, необхідно здійснити реформу галузі охорони здоров’я, внаслідок якої буде створено всі умови для підвищення якості медичних послуг, їх доступності, запроваджені стимули для здорового способу життя населення та умов праці» - наголосив Володимир Хоменко.

Голова облдержадміністрації побажав всім працівникам та ветеранам закладу здоров’я, подальших успіхів і плідної праці на благо Української держави та вручив відзнаки облдержадміністрації.