back

Володимир Хоменко представив активу Городнянщини новопризначеного керівника району

15-06-2012 | 15:20

Згідно з розпорядженням Президента України від 13 червня 2012 року, головою Городнянської районної державної адміністрації призначено Юрія Висоцького.

15 червня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко представив новопризначеного голову активу Городнянського району.

У заході також взяли участь заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Микола Стрілець та заступник голови облдержадміністрації Олександр Шанойло.

У своєму виступі керівник області наголосив: завдання, які стоять перед новим керівником району, дуже серйозні, але вирішити увесь комплекс існуючих проблем можливо лише у тісній співпраці з активом району та всієї громади, якщо дослухатися до думки кожного і враховувати її у своїй роботі.

«Посада голови райдержадміністрації – це велика відповідальність, перш за все, перед людьми. Перед нами стоять дуже важливі завдання щодо впровадження в життя в життя ключових пріоритетів, реформ та соціальних ініціатив, ініційованих Президентом України Віктором Януковичем.

Саме на їх виконання повинна бути спрямована спільна злагоджена робота всієї громади Городнянщини», - підкреслив Володимир Хоменко.

Він також повідомив, що обласною державною адміністрацією вживаються всі необхідні заходи для вирішення найближчим часом проблем із затримкою заробітної плати працівникам бюджетної сфери в тому числі і Городнянського району.

Голова облдержадміністрації дав новопризначеному голові райдержадміністрації Юрію Висоцькому перше доручення: особисто контролювати своєчасність виплату заробітної плати та відпускних медичним працівникам та працівникам освіти району, не допускаючи затримок.

Прес-служба облдержадміністрації