back

Постійний та посилений моніторинг ситуації на дорогах — запорука оперативного реагування

27-02-2018 | 10:29

Учора, 26 лютого, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко у режимі відеоконференції провів засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо аварійної ситуації в Харкові та попередження надзвичайних подій через значне зниження температури повітря в Україні.

У заході взяли участь заступник голови ОДА Сергій Сергієнко, начальник Управління ДСНС в області Роман Гордовий, керівники задіяних обласних департаментів та управлінь.

Під час наради директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда довів присутнім інформацію про ускладнення погодних умов на території країни 27-28 лютого, зокрема про помірні та сильні снігопади, хуртовини та посилення швидкості вітру.

— У цей період для недопущення виникнення автомобільних заторів на дорогах головним завданням органів влади є організація посиленого моніторингу ситуації, а також оперативне реагування і своєчасне залучення необхідних сил та засобів, — наголосив Голова Держаної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін.

Крім того, зважаючи на низькі температурні показники, Микола Чечоткін зауважив на необхідності забезпечення роботи пунктів обігріву.

— Не менш важливим завданням у цей період вважаю питання інформування населення. Люди повинні бути проінформовані як щодо прогнозу ускладнення, так і про заходи, що вживаються владою для нормалізації ситуації, — додав Голова Служби.

Віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко зазначив, що суттєве пониження температури впливає не тільки на роботу всіх систем, а й потребує додаткової стабільної організації роботи і координації всіх органів управління.

 

 

За інформацією Управління Державної служби України
з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області