back

До Ніжина з привітаннями та робочими питаннями

23-02-2018 | 10:39

Учора заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко з робочим візитом перебував у Ніжині.

Привід для відвідин приємний: річниця створення Спеціального авіаційного загону Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а також будівництво двох багатоповерхівок та басейну.

19 років тому почалася історія Спеціального авіаційного загону Державної служби України з надзвичайних ситуацій.  За час свого існування загін перетворився на потужну структуру, яка готова рятувати і надавати допомогу з повітря у будь-якій екстремальній ситуації: на воді і на суші, в місті і в лісі. Ніжинські рятувальники, за необхідності, виконують свій обов’язок і за межами України.

Сергій Сергієнко подякував особовому складу загону за мужність, високий професіоналізм, відповідальність і чуйність до людської біди та вручив Подяки голови обласної державної адміністрації першому заступнику командира загону, підполковнику служби цивільного захисту Костянтину Коломіну, інженеру з експлуатації повітряних суден (авіаційного обладнання) інженерно-авіаційної служби загону Володимиру Пузирьову та  відповідальному виконавцю режимно-таємного відділення загону старшині служби цивільного захисту Світлані Усенко.

А народний депутат України Олександр Кодола передав командиру загону, полковнику служби цивільного захисту  Івану Коробці відзнаку Міністерства внутрішніх справ «За безпеку народу».

 

Цього ж дня делегація ознайомилася із ходом спорудження двох багатоповерхівок у 3-му мікрорайоні Ніжина. Вже навесні 2018 року перший будинок із трьох секцій буде зданий в експлуатацію. Вартість квадратного метра 8,2-8,4 тисячі гривень. Близько 70-ти квартир із 150 вже викуплені.

Побували й на будівництві басейну при НВК №16 «Престиж». Завершення реконструкції цього об’єкту чекають уже не один рік, однак 1 вересня цього року басейн має зустріти перших відвідувачів.

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
за матеріалами інформаційних видань